Daikin Industries Czech Republic s.r.o.

„Již 14 let využíváme pro ŘÍZENÍ ÚDRŽBY informační systém PATRIOT. Společnost dataPartner, s.r.o. je naším dlouholetým spolehlivým partnerem. Spolupráce je na velmi dobré úrovni. Z přístupu pracovníků je cítit profesionalitu a současně zájem o zákazníka a jeho potřeby.”

Ing. Jaroslav Vondrášek, vedoucí údržby, Daikin Industries Czech Republic s.r.o.

Značka DAIKIN patří k nejprestižnějším výrobcům klimatizačních jednotek. Výrobní závod Daikin v Plzni, kde se vyrábí jednotky do domácností byl založen v roce 2003. Samotná výroba klimatizačních jednotek započala v roce 2004. 

Informační systém řízení údržby byl implementován v plném rozsahu a v průběhu let doplňován o různé zákaznické úpravy. Slouží ke kompletní evidenci výrobních zařízení, kontrole stavu strojů, statistickému vyhodnocení poruchovosti strojů, evidenci nákladů na údržbu, evidenci a kontrolu náhradních dílů, sledování indikátorů MTTR, MTBF, nákladů na zdroje, doby provozu a odstávek. Všechny zakázky údržby jsou evidovány jak pracovními příkazy, tak výkazy práce s možností zpětného dohledání. Systém byl rozšířen o čtení čárových kódů objektů údržby se zadáváním operačních časů na PDA.